Pomozte policii vypátrat muže, který při placení zneužil cizí platební kartu

 
středa, 9. prosince 2015, 18:44

Ve středu 18. listopadu dostali policisté oznámení od muže, který ztratil svoji peněženku. Stalo se tak v Pávově. V peněžence měl muž peníze, osobní doklady a také platební kartu. Vznikla mu tak okamžitá škoda téměř sedm tisíc korun.

Navíc zjistil, že ztracená platební karta byla zneužita. Celým případem se začala zabývat policie. Ta zjistila, že ještě týž den bylo s odcizenou platební kartou opakovaně placeno bezkontaktně na čerpacích stanicích v Jihlavě, Telči a Třešti, a dále v jihlavském obchodním centru a v telčském obchodním domě. Majiteli platební karty tak vznikla další škoda necelých 3 500 korun. Muže, který ukradenou kartou platil, zachytily kamery.

V jednom případě se v obchodě pohyboval v blízkosti tří mladých mužů, jejichž totožnost by policisté v zájmu objasnění případu také potřebovali znát.

Muž, který neoprávněně platil platební kartou, je pravděpodobně ve věku kolem dvaceti let, má střední postavu, hnědé vlasy, po stranách vystříhané velmi nakrátko. Na sobě měl oblečenou bundu tmavé barvy, na které měl oblečenou vestu, jejích horní část byla světlejší hnědé barvy a dolní část byla černá.

Policisté žádají občany, kteří muže, jenž platil platební kartou, viděli nebo poznali, aby veškeré informace oznámili na tísňové lince 158. Na linku se mají ozvat i tři mladí muži, kteří se v době zneužití platební karty také pohybovali v jednom z obchodů.

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Matku jsem měl rád, i když jsem se jí bál....

  • Autobusová linka Raabs - Telč vyveze turisty...

  • FOTO + VIDEO: V Henčově hořelo pole za...

  • KOUPÁNÍ NA VYSOČINĚ: Hygienici kvůli sinicím...

Reklama