Muž, který se vloupal do sportovní haly, byl dopaden policisty

 
středa, 28. října 2015, 13:53

Policisté v úterý 27. října přijali po třetí hodině v noci oznámení, že se v blízkosti objektu sportovní haly pohybuje podezřelá osoba. Na místo okamžitě vyjely policejní hlídky.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že objekt sportovní haly vykazuje známky násilného vniknutí. Na místě našli a následně zadrželi pětadvacetiletého muže, který byl poté převezen na oddělení policie.

Jedná se o recidivistu, který byl v minulosti již opakovaně soudně trestán. Vloni v dubnu byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody, který si odpykal letos v květnu.

Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy, dále provedli šetření a zahájili úkony trestního řízení pro spáchání přečinu krádeže.

Policisté došli k závěru, že se podezřelý muž do budovy vloupal oknem. V objektu v současné době probíhají stavební práce, pachatel vypáčil zámek skladu a odcizil různé nářadí, které si nanosil k oknu. Věci v hodnotě více než třicet tisíc korun se mu už ale odnést nepodařilo, protože ho zadrželi policisté. Nářadí si převzala oprávněná osoba, škoda vznikla na poškozeném okně a zámku.

Případ policisté v současné době dále prověřují.

Ilustrační foto: www.bydleni.cz

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Jihlavě hoří Kronospan. Byl vyhlášen třetí...

  • FOTO: Hasiče zaměstnal požár v jihlavském...

  • Na jihlavském Masarykově náměstí bylo rušno....

  • Sobotní požár zastavil výrobu v Kronospanu...

Reklama