Pátrejte společně s námi po vandalech!

 
pondělí, 26. října 2015, 20:08

Policisté z Dálničního oddělení Velký Beranov vyšetřují případ poškození majetku, který patří k restauraci na dálničním odpočívadle na 139. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. V této souvislosti se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátraní po totožnosti mužů, kteří by mohli mít tento případ na svědomí.

Oznámení o poškození majetku přijali policisté 14. září 2015. Na místo vyjela policejní hlídka z dálničního oddělení Velký Beranov. Policisté šetřením na místě zjistili, že dva neznámí pachatelé poškodili tři plastové odpadkové koše umístěné před restaurací McDonalds. Policisté místo důkladně ohledali a na základě vytěžení kamerových systému se podařilo zjistit, že koše poškodili kolem čtvrté hodiny ranní dva neznámí muži. K poškození košů došlo tak, že pachatel koše uchopil do rukou a povalil je na zem. V jednom případě kopnul nohou do odpadkového koše a v důsledku toho došlo k poškození spodní části košů – vytrhla se jejich dna. Majitel vyčíslil způsobenou škodu na částku nejméně 67 tisíc korun.      

Policisté zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci a po pachatelích intenzívně pátrají. Navíc není vyloučeno, že stejní pachatelé mohou mít na svědomí i další trestnou činnost podobného charakteru na území našeho kraje.

V případě, že by někdo znal totožnost mužů z kamerových záběrů nebo by věděl, kde se tito muži pohybují, nechť se obrátí na linku tísňového volání 158.

Foto: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Jihlavě hoří Kronospan. Byl vyhlášen třetí...

  • Jedenáctiletý chlapec opustil letní tábor na...

  • FOTO: Hasiče zaměstnal požár v jihlavském...

  • Na „Hosáku“ se bude o víkendu pokládat...

Reklama