Pátrejte společně s námi po vandalech!

 
pondělí, 26. října 2015, 20:08

Policisté z Dálničního oddělení Velký Beranov vyšetřují případ poškození majetku, který patří k restauraci na dálničním odpočívadle na 139. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. V této souvislosti se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátraní po totožnosti mužů, kteří by mohli mít tento případ na svědomí.

Oznámení o poškození majetku přijali policisté 14. září 2015. Na místo vyjela policejní hlídka z dálničního oddělení Velký Beranov. Policisté šetřením na místě zjistili, že dva neznámí pachatelé poškodili tři plastové odpadkové koše umístěné před restaurací McDonalds. Policisté místo důkladně ohledali a na základě vytěžení kamerových systému se podařilo zjistit, že koše poškodili kolem čtvrté hodiny ranní dva neznámí muži. K poškození košů došlo tak, že pachatel koše uchopil do rukou a povalil je na zem. V jednom případě kopnul nohou do odpadkového koše a v důsledku toho došlo k poškození spodní části košů – vytrhla se jejich dna. Majitel vyčíslil způsobenou škodu na částku nejméně 67 tisíc korun.      

Policisté zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci a po pachatelích intenzívně pátrají. Navíc není vyloučeno, že stejní pachatelé mohou mít na svědomí i další trestnou činnost podobného charakteru na území našeho kraje.

V případě, že by někdo znal totožnost mužů z kamerových záběrů nebo by věděl, kde se tito muži pohybují, nechť se obrátí na linku tísňového volání 158.

Foto: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Nakupování v City Parku lidem na celý...

  • Desetibojař Jiří Sýkora z Ptáčova na...

  • Autobusová linka Raabs - Telč vyveze turisty...

  • Policie navrhla obžalovat řidiče za nehodu u...

Reklama