Dopolední nehoda na Žďársku skončila tragicky. Zemřel při ní jeden z řidičů, druhý je zraněný

 
pátek, 17. února 2017, 11:10

Tragická nehoda se stala dnes před 9:30 na silnici II/385 mezi obcemi Křídla a Branišov na Žďársku. Došlo zde ke střetu dvou osobních vozidel. Pětašedesátiletý řidič jednoho vozidla na místě zemřel, třiadvacetiletá řidička druhého auta je zraněná. Další osoby ve vozidlech necestovaly.

„Silnice je v místě tragické nehody zcela uzavřena a policisté odklánějí provoz přes okolní komunikace,“ upřesňuje Dana Čírtková, krajská policejní mluvčí.

Další okolnosti, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem policejního šetření. V letošním roce se jedná o třetí tragickou dopravní nehodu, která se stala na silnicích v našem kraji.

„V souvislosti s počasím apelujeme na řidiče, aby jezdili velmi opatrně, silnice na mnohých místech pokryla ledovka a jsou sjízdné pouze se zvýšenou opatrností. Od rána jsme vyjížděli v Kraji Vysočina k 15 dopravním nehodám. Ranní nehody se obešly bez zranění. Dalších deset volání jsme přijali od řidičů, kteří s stěžovala na namrzlé a   obtížně sjízdné silnice,“ dodává a upozorňuje mluvčí Čírtková.

Napsal Lenka Dvořáková | Foto Dominik Svoboda
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Nakupování v City Parku lidem na celý...

  • Desetibojař Jiří Sýkora z Ptáčova na...

  • Autobusová linka Raabs - Telč vyveze turisty...

  • Policie navrhla obžalovat řidiče za nehodu u...

Reklama