Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Tragédie v Třebíči: Během Majálesu zemřel sedmnáctiletý mladík

 
pondělí, 18. května 2015, 08:18

Na pouťové atrakci se v pátek v noci velmi těžce zranil sedmnáctiletý mladík. Po převozu do třebíčské nemocnice svým zraněním podlehl. Provoz atrakce byl okamžitě ukončen.

Podle všeho se tragická událost stala kvůli klíčům, které zapadly pod otočnou lavici. Mladík se pro ně snažil vlézl, lavice ho však přimáčkla a těžce zranila. Mladík utrpěl velmi vážná poranění, se kterými byl v kritickém stavu převezen do třebíčské nemocnice, kde v sobotu v časných ranních hodinách zemřel.

Jak uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková, na místo okamžitě vyjeli třebíčšstí kriminalisté, kteří případ vyšetřují jako podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti.

„Až do ukončení policejního prověřování nebudeme s ohledem na rodinu mladíka poskytovat k případu žádné podrobnější informace. Zdali mohl být mladík v době tragické události ovlivněn alkoholem nám určí výsledek provedené pitvy," uvedla Dana Čírtková.

Ilustrační foto: Pixabay

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Korunka pro Miss Prima křivky putuje na...

  • Na jaře 2018 to vypukne. Jihlava se...

  • Lukáš Dvořák

  • Evropský týden mobility v Jihlavě: MHD...

Reklama