Vysočina Jihlava v pátek zajíždí na mistrovskou Slavii. Nastoupit může i nová posila Keresteš

 
čtvrtek, 10. srpna 2017, 20:40

Před fotbalisty FC Vysočina je velice náročný ligový dvojzápas proti dvěma nejlepším celkům uplynulého ligového ročníku. Již tento pátek od 18 hodin v Edenu vyzvou na souboj úřadujícího českého mistra a aspiranta Ligy mistrů – Slavii Praha! Nově může týmu z Vysočiny pomoci i příchozí levý bek Miroslav Keresteš.

Vysočina se na půdě velmi ambiciózního soupeře představí v roli outsidera, ovšem s vědomím, že v Edenu dokázala v minulosti překvapit. Z šesti utkání má vyrovnanou bilanci, když zde dvakrát zvítězila a dvakrát podlehla. Jakou hrou chce jihlavský tým sešívaným vzdorovat tento pátek? „Do utkání musíme jít s čistou hlavou a bez strachu. Chceme vycházet ze zabezpečené defenzívy a využívat každičké příležitosti, jak favorizovaného soupeře překvapit. Věříme, že budeme schopní využít našich rychlých krajních hráčů a budeme vyrážet do brejků,“ uvedl asistent trenéra Michal Kadlec.

Vzhledem k tomu, že Slavii už v úterý na Kypru čeká 4. předkolo Ligy mistrů, je těžko čitelná, koho pošle do utkání. „Těžko můžeme odhadovat, pro jaké složení týmu se Slavia rozhodne. Disponuje velmi početným a kvalitním kádrem. My se v Edenu musíme zaměřit na náš způsob hry,“ reagoval asistent trenéra Kopeckého.

Uvažujete po bezbrankové partii proti Slovácku o změnách v sestavě? Je něco nového na marodce FC Vysočina? „O modifikaci sestavy se bavíme s ohledem na hru soupeře. Navíc by už mohl být k dispozici uzdravený Vaculík. Kromě něj je dobrou zprávou přivedení klasického levého obránce, o něchož Vysočina dlouze usilovala. V sobotu se totiž do tréninkového procesu jihlavského týmu zapojil slovenský bek Miroslav Keresteš a dnes bylo hostování osmadvacetiletého hráče Mladé Boleslavi administrativně uzavřeno.

Napsal Dalibor Mašek | Foto www.fcvysocina.cz | Zdroj FC Vysočina Jihlava
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Jihlavě hoří Kronospan. Byl vyhlášen třetí...

  • FOTO: Hasiče zaměstnal požár v jihlavském...

  • Na jihlavském Masarykově náměstí bylo rušno....

  • Sobotní požár zastavil výrobu v Kronospanu...

Reklama