Vysočina Jihlava v prvním přátelském utkání remizovala s druholigovým Znojmem 3:3

 
středa, 11. ledna 2017, 16:07

První zápasové zpestření poměrně krátce po začátku zimní přípravy mají za sebou fotbalisté Vysočiny Jihlava. V dnešním přátelském utkání proti 1. SC Znojmo třikrát vedli, ale do vítězného konce jej nedotáhli. Zápas poznamenaný velkým mrazem skončil nakonec 3:3.

V mrazivém počasí na branky Davise Ikauniekse, Michaela Rabušice a Jana Závišky dokázali postupně odpovědět Petr Kirschner a exjihlavští útočníci Rostislav Šamánek a Jakub Teplý. 

V zápase nebyl kvůli zdravotní absencím jihlavský kádr kompletní: „Štěpánek si v minulém týdnu na tréninku podvrknul kotník, po nemoci teprve začíná trénovat Zoubele. S teplotami ulehl brankář Kotnour, lýtko pobolívá Mišůna a naplno netrénuje ani Urblík. Jelikož jsme zápasovou zátěž chtěli rovnoměrně rozložit na dvě jedenáctky, tak jsme do tohoto týdnu přípravy zařadili stopera juniorky Filipa Vedrala,“ upřesnil trenér Michal Bílek.

Ten se krátce vyjádřil i k fyzickým testům, které celou zimní přípravu započaly: „U většiny hráčů byly testy v pořádku. U některých jsme však odhalili určité rezervy, na jejichž odstranění nyní pracujeme,“ zdůraznil jihlavský kouč.

Na závěr shrnul tréninkovou náplň mužstva v tomto týdnu: „Obecně se soustředíme na rozvoj kondiční a silové připravenosti hráčů, přičemž se snažíme o pestrost tréninků. Po celý leden na tým čekají náročné a intenzivní tréninkové jednotky,“ uzavřel Michal Bílek.

FC Vysočina Jihlava - 1. SC Znojmo 3:3 (1:1)

Góly: 7. Ikaunieks, 54. Rabušic, 76. Záviška – 23. Šamánek, 58. Teplý, 82. Kirschner

Diváci: 50.

FC Vysočina: I. půle: Rakovan – Vedral, Tlustý, Rosa, Nový, Vitásek, Vaculík, Hronek, Novotný – Dvořák, Ikaunieks. II. půle: Rakovan - Kryštůfek, Krejčí, Vitásek - Fulnek, Záviška, Šulek, Batioja, Novotný - Duba, Rabušic.

Znojmo: Doleček – Frimmel, Svozil, Cihlář, Pajdić, Motal, Šamánek, Holub, Atanasov, Helísek, Nehyba Náhradníci: Konvalina – Mezlík, Rapouch, Štrombach, Kirschner, Javůrek, Teplý, Klíma, Njire, Urbančok.

Napsal Dalibor Mašek | Zdroj www.fcvysocina.cz
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • FOTO: Nakupování v City Parku lidem na celý...

  • Desetibojař Jiří Sýkora z Ptáčova na...

  • Autobusová linka Raabs - Telč vyveze turisty...

  • Policie navrhla obžalovat řidiče za nehodu u...

Reklama